Top Ladies
Produkční a modelingová agentura

Ivona Zedníková

19
Ivona Zedníková

Veronika Cabejšková

40
Veronika Cabejšková

Kačka Malá

22
Kačka Malá

Katka Jeroušková

25
Katka Jeroušková

Petra Musilová

32
Petra Musilová

Lihn

27
Lihn

Radka Skácelová

34
Radka Skácelová

Yaise Delgado

43
Yaise Delgado

XXL modelka

42
XXL modelka

Top Ladies je produkční a modelingová agentura, která na českém trhu funguje od roku 1994. Za dobu naší působnosti jsme nasbírali velké množství zkušeností, které Vám dokážeme prostřednictvím spolupráce nabídnout. Zaměřujeme se především na produkci, což v praxi znamená, že jsme schopni pro Vás zajistit doprovodné, kulturní a společenské akce, módní přehlídky, firemní večírky a prezentace. Spolupracujeme s odborníky ze všech příbuzných oborů a tím poskytujeme kompletní full servis v oblasti reklamy. Zajišťujeme profesionální hostesky se znalostí cizích jazyků a modelky a modely na fotografování katalogů, kalendářů a jiných propagačních materiálů, natáčení TV spotů a reklam a na modní přehlídky. Pro reklamní kampaně vybíráme modelky formou castingu.

Mezi významné zákazníky naší agentury patří: BVV veletrhy Brno a.s., Czechoslovak Models, s.r.o., reklamní agentura Dorland, s.r.o., Film a TV Petra Bílka - Mediatronic s.r.o., Messe-Organisation Düsseldorf SRN - Minolta s.r.o., Olza Trading s.r.o., parfémy Salvador Dali, zastoupení firma Renim s.r.o., Ringier ČR. s.r.o., Royal party servis s.r.o., Siber Hegner CZ s.r.o., Televize Brno s.r.o., Toshiba Top servis s.r.o., OP Profashion a.s., BAS Elektra, Móda NEO, Polymed s.r.o. a další.

V galerii "Foto z akcí" si můžete prohlédnout fotografie z akcí, které jsme produkčně zajišťovali. Pokud se na nás obrátíte, věříme, že budete s našimi službami spokojeni. Svěřte svůj projekt nebo akci do rukou odborníků s mnohaletými zkušenostmi.

Pro naši produkční a modelingovou agenturu neustále hledáme nové tváře. Pokud jste modelka, model nebo hosteska se zkušenostmi v oboru nebo i začínající, pošlete nám svoje fotografie a údaje o sobě. Formulář najdete v sekci "Hledáme".